План катэхэзы

План катэхезы

0 клас (5-6 гадоў):
с. Анна – зала № 6
Нядзеля - 11.30

1 клас:
с. Анна – зала № 5
Аўторак – 18.00

2 клас:
с. Анна – зала № 5
Аўторак – 17.00

3 клас (1-ы год падрыхтоўкі да І Св. Камуніі):
на польскай мове
с. Анна – зала № 5
Аўторак – 9.00
Аўторак – 16.00
Чацвер – 10.00
Чацвер – 16.00

3 клас (1-ы год падрыхтоўкі да І Св. Камуніі):
с. Агата – зала № 6
Аўторак – 9.00
Аўторак – 16.00
Серада – 10.00
Серада – 17.00
Чацвер – 9.00 

4 клас (2-і год падрыхтоўкі да І Св. Камуніі):
п. Марына – зала № 9
Панядзелак i серада – 10.00
Панядзелак i серада – 17.00
Аўторак i чацвер – 9.00
Аўторак i чацвер – 16.00

4 клас (2-і год падрыхтоўкі да І Св. Камуніі):
а. Максім – зала № 4
Аўторак i чацвер – 9.00
Аўторак i чацвер – 16.00

5 клас (1-ы год пасля І Св. Камуніі):
с. Анна – зала № 5
Аўторак – 10.00
Чацвер – 9.00
Чацвер – 17.00

5 клас (1-ы год пасля І Св. Камуніі):
с. Агата – зала № 6
Аўторак – 10.00
Аўторак – 17.00
Серада – 9.00
Чацвер – 17.00

 6 клас:
п. Марына – зала № 9
Панядзелак  – 9.00, 16.00
Аўторак – 10.00, 17.00

6 клас:
а. Максім – зала № 4
Чацвер – 10.00

7 клас:
с. Агата – зала № 6
Чацвер – 10.00
Чацвер – 16.00

8 клас (1-ы год падрыхтоўкі да Бежмавання):
п. Марына – зала № 9
Аўторак – 18.00
Серада – 9.00, 16.00 

9 клас (2-і год падрыхтоўкі да Бежмавання):
с. Агата – зала № 6
Серада – 18.00
Чацвер – 18.00

10-11 клас:
п. Марына – зала № 9
Панядзелак – 18.00
Чацвер – 17.00 

Падрыхтоўка старэйшых дзяцей да І Св. Камуніі
(7-11клас):
а. Максім – зала № 4
Чацвер – 20.00

Міністранты:
а. Максім – зала № 4
Субота – 12.00 (да 7 класа)
Серада – 19.30 (ад 8 класа) 

Бялянкі:
с. Анна – зала № 5
Серада – 9.00
Серада – 10.00 (кандыдаткі)
Серада – 16.00 (кандыдаткі)
Серада – 17.00
Серада – 20.00 (ад 8 класа)

Хор для дзяцей:
c. Агата – зала № 6
Субота – 15.00, 16.00

Хор для моладзі:
с. Анна
Чацвер – 20.00

Тэатральная студыя:
п. Марына – зала № 9
Чацвер – 19.00 (малодшая група)
Чацвер – 20.00 (старэйшая група)

Падрыхтоўка дарослых да Бежмавання:
а. Максім – зала № 4
Нядзеля – 20.00